Hizmetlerimiz

Tasarım ve Projelendirme
Yapılarda kurulması tasarlanan otomatik kontrol ve bina yönetim sistemlerini, uzman mühendislik kadromuzla, güncel ve lisanslı yazılımlar desteğinde, müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve enerji verimliliği gereklerine göre projelendirmekteyiz.

Malzeme Temini
Otomatik kontrol, bina yönetim, izleme, ölçme sistemlerini ve ilgili ekipmanı, konusunda önde gelen, tanınmış Avrupa ve ABD menşeili üretici firmalardan Türkiye yetkili dağıtıcı firma sıfatıyla temin etmekteyiz.

Süpervizörlük
Satışını yaptığımız otomatik kontrol, bina yönetim, izleme, ölçme sistemlerinin ve ilgili ekipmanın canlı faza geçirilmesi (montaj, test ve devreye alma) için gereken süpervizyon hizmetini vermekteyiz.

Uygulama ve Montaj
Temin edilen ve uzmanlık gerektiren sistemlerin anahtar teslim kurulumunu gerçekleştirmekteyiz.

Devreye Alma ve Eğitim
Süpervizyon hizmeti verilerek montajı tamamlanan otomatik kontrol, bina yönetim, izleme, ölçme sistemleri için gerekli her türlü test, hata ayıklama ve programlama süreçlerini titizlikle tamamlamakta ve sistemleri canlı faza geçirip, eğitimi müteakiben kullanıcıya başarıyla teslim etmekteyiz.

Validasyon
İlaç sektörü HVAC otomasyon ve izleme sistemleri için validasyon hizmetlerini cGMP, GLP, 21CFR, GAMP 4.0 yöntemlerinde belirtilen metodolojilere göre gerçekleştirmekteyiz.

Dokümantasyon
Devreye alınan tüm sistemler için tasarımdan canlı faza geçişe kadar tüm süreçlerde üretilen mühendislik hizmetlerini tarifleyen tüm dokümantasyonu son hale göre güncellemekteyiz. Matbu ve elektronik ortamda işletmeciye teslim etmekteyiz.

Teknik Servis ve Sözleşmeli Bakım
Eğitim hizmeti verilerek devreye alınan otomatik kontrol, bina yönetim, izleme, ölçme sistemleri için servis ve sözleşmeli periyodik bakim hizmeti vermekteyiz.

©Copyright 2012   
Design by www.mitchinson.net